ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ୍‌

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ୍‌

ଭୁବନେଶ୍ବର: ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କୁ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ୍ ଆଜି ଭେଟିଛନ୍ତି। ନବୀନ ନିବାସରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ସହିତ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ୍‌ଙ୍କ ଏହି ସୌଜନ୍ୟମୂଳକ ଭେଟ ହୋଇଛି। ଏହି ଅବସରରେ ୫ଟି ସଚିବ ଭିକେ ପାଣ୍ଡିଆନ୍‌ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, କରୋନା ମହାମାରୀ ସମୟରେ ସୋନୁ ସୁଦ୍‌ ୭୦ରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ରାଜ୍ୟକୁ ଫେରିବାରେ ସହାୟତା କରିଥିଲେ। କେନ୍ଦ୍ରାପଡାର ସମସ୍ତେ ସେତେବେଳେ ଘରକୁ ଫେରିବା ପାଇଁ ନିବେଦନ କରିବା ପରେ ସୋନୁ ତାଙ୍କୁ ଫେରାଇ ଆଣିଥିଲେ। ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ମଧ୍ୟ ଜଣାଇଥିଲେ।

Share Now:

Kalinga News Beuro

Next Post

ଏମିତି ଐତିହ୍ୟ ଜଗିଛି ଏଏସ୍‌ଆଇ : ବର୍ଜ୍ୟରେ ପୋତି ହେଲାଣି ଗଡ଼ଖାଇ

Sat May 28 , 2022
କଟକ: ଭାରତୀୟ ପ୍ରତ୍ନତତ୍ତ୍ବ ବିଭାଗ (ଏଏସ୍‌ଆଇ) ଐତିହ୍ୟର ସୁରକ୍ଷା ଓ ସଂରକ୍ଷଣକୁ ନେଇ କିଭଳି ଯତ୍ନବାନ ତାହା କଟକର ଐତିହାସିକ ବାରବାଟୀ ଦୁର୍ଗ ଓ ଗଡ଼ଖାଇର ସ୍ଥିତିକୁ ଦେଖିଲେ ପ୍ରମାଣ ମିଳୁଛି। ୯୦ ଦଶକ‌ରେ ଖନନ ହୋଇଥିବା ବାରବାଟୀ ଦୁର୍ଗ ଭିତର ଉଦ୍ଧାର କୀର୍ତ୍ତିରାଜି, ଭଗ୍ନାବଶେଷ ସଂରକ୍ଷିତ ହୋଇ ରହିବା ବଦଳରେ ଭୁଶୁଡି ପଡିଲାଣି। ଚାରିପଟୁ ମାଟି ଧସିଲାଣି। ଖନନ ବେଳେ ଯାହା କିଛି ସନ୍ଧାନ ମିଳିଥିଲା ସେ ସବୁ […]
ଐତିହ୍ୟ ଜଗିଛି ଏଏସ୍‌ଆଇ
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial