ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟକୁ ବର୍ବାଦ କରିଦେବେ ରମିଜ ରାଜା : ପୂର୍ବ କ୍ରିକେଟର ତନବୀର ଅହମ୍ମଦ

ପାକିସ୍ତାନୀ କ୍ରିକେଟର ତନବୀର ଅହମ୍ମଦ

ଇସଲାମାବାଦ: ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡର ଚେୟାରମ୍ୟାନ୍ ରମିଜ ରାଜା ତାଙ୍କ ବିବୃତିକୁ ନେଇ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି। ଏବେ ପୁଣି ଥରେ ତାଙ୍କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ନିକଟରେ ରମିଜ ରାଜା ଦାବି କରିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ପାକିସ୍ତାନୀ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳ ଇତିହାସ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ଏବଂ ଅନେକ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛି। କିନ୍ତୁ ରମିଜ ରାଜାଙ୍କ ଯୋଜନାରେ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି, ପୂର୍ବତନ ପାକିସ୍ତାନୀ କ୍ରିକେଟର ତନବୀର ଅହମ୍ମଦ ପିସିବି ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଛନ୍ତି। ତନବୀର ଅହମ୍ମଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରମିଜ ରାଜା ଏଭଳି କେଉଁ ଗୋଟିଏ କାମ ଭଲ ଭାବରେ କରିଛନ୍ତି ଆପଣ କହିପାରିବେ କି? ଦଳ ଚୟନ ପାଇଁ କେଉଁ ପ୍ରକାର ସୂତ୍ର ଆପଣାଯାଉଛି ତାହା କେହି ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ। ପୂର୍ବତନ ପାକିସ୍ତାନୀ କ୍ରିକେଟର ତାଙ୍କ ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ କ୍ଷମତା ରମିଜ ରାଜାଙ୍କ ହାତକୁ ଆସିଲା, ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଭାବିଥିଲି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ ବହୁତ ଉନ୍ନତି କରିବ ଏବଂ ଆଗକୁ ଯିବ। କିନ୍ତୁ ଏହିପରି କିଛି ଘଟିନାହିଁ। ସେ ମୋତେ ପୂର୍ବତନ ଚେୟାରମ୍ୟାନଙ୍କ ପରି ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି, ଯିଏ କ୍ଷମତାକୁ ଆସିବା ପରେ କେବଳ ସମୟର ଅପଚୟ କରୁଛନ୍ତି। ସୂଚନା ମୁତାବକ, ରମିଜ ରାଜା ନିକଟରେ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜୁନିଅର ପିଏସଏଲ ମଧ୍ୟ ପିସିବି ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ହେବ। ପରେ ଏହାକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ତନବୀର ଅହମ୍ମଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏଭଳି ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ବଦଳରେ ପିସିବି ଦୁଇ ତିନି ଦିନର ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଆୟୋଜନ କରିବା ଉଚିତ ଯାହା ଦ୍ବାରା ଜୁନିୟର କ୍ରିକେଟରମାନେ ମଜବୁତ ହୋଇପାରିବେ। ରମିଜ ରାଜାଙ୍କ ଏପରି ନିଷ୍ପତ୍ତି ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟକୁ ବର୍ବାଦ କରିଦେବ।

Share Now:

Kalinga News Beuro

Next Post

ଓଲିଉଡ୍‌କୁ ଗ୍ରାସିଛି ଅକାଳ: ଖଳନାୟକ ଶୂନ୍ୟତା ଭରିବ କିଏ ?

Sun Jun 26 , 2022
ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଲିଉଡ୍‌ରେ ଲାଗିଯାଇଛି କାହାର ନଜର। ସତେ ଯେମିତି କାଳର କୋପ ଦୃଷ୍ଟି ପଡ଼ିଛି ଓଲିଉଡ୍‌ ଉପରେ। ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ହେଲା ଓଲିଉଡ୍‌କୁ ଯେମିତି ଅକାଳ ଗ୍ରାସିଛି। ଜଣକ ପରେ ଜଣେ ପ୍ରଖ୍ୟାତ ଅଭିନେତା ଓଲିଉଡ୍‌କୁ ଅଧା ରାସ୍ତାରେ ଠିଆ କରେଇ ଅକାଳରେ ଇହଧାମ ଛାଡ଼ିଦେଉଛନ୍ତି। ବିଶେଷକରି ବିଶିଷ୍ଟ ଖଳନାୟକମାନଙ୍କ ଅକାଳ ବି‌ୟୋଗ ଓଡ଼ିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତ ପାଇଁ ଅପୂରଣୀୟ କ୍ଷତି ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ଦୁଃଖୀରାମ ସ୍ବାଇଁ, […]
ଓଲିଉଡ୍‌କୁ ଗ୍ରାସିଛି ଅକାଳ
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial